dj-jazzy.pl (DJ na wesele Warszawa) używa mechanizmu ciasteczek (Cookie). Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Cookies. Zamknij okno

Poniższe oferty skierowane są zarówno dla osób prywatnych jak i firm chcących skorzystać z moich usług. Przed każdą imprezą spotykam się indywidualnie z klientami, aby dokładnie omówić wszystkie szczegóły wydarzenia, ustalić warunki i podpisać umowę. Z powodzeniem powiększam listę stałych klientów indywidualnych, firm małych i dużych, hoteli i restauracji. Dlaczego czekać, dołącz do nich!

Sprawdź moje oferty dj na wesele, na studniówkę i na imprezę firmową. Zobacz także dekoracja światłem, karaoke oraz odwiedź stronę mojej agencji DJ.Zaufaj mi setki przeprowadzonych imprez.
Zaufaj mi setki przeprowadzonych imprez, tysiące zadowolonych odbiorców mówią za siebie! Zaufaj mi setki przeprowadzonych imprez, tysiące zadowolonych odbiorców mówią za siebie!
ADAM DETKO
zajmuję się muzyczną oprawą imprez firmowych i prywatnych

MARZYSZ O WYJĄTKOWEJ IMPREZIE
Szukasz oprawy muzycznej, która wszystkich poderwie do tańca? Nie musisz szukać dalej - DJ JAZZY jest w stanie zapewnić Ci to wszystko od teraz!